|
نوع خبر 
 
 
کتاب «ایرانشناسی» بنیاد سعدی در پانزدهمین جشنواره کتاب رشد تقدیر شد
کتاب «ایرانشناسی» بنیاد سعدی موفق به کسب عنوان تقدیری در گروه داوری بخش مطالعات اجتماعی و سواد رسانه ای پانزدهمین جشنواره کتاب رشد شد.
کتاب «ایرانشناسی» بنیاد سعدی در پانزدهمین جشنواره کتاب رشد تقدیر شد

کتاب «ایرانشناسی» بنیاد سعدی موفق به کسب عنوان تقدیری در گروه داوری بخش مطالعات اجتماعی و سواد  رسانه ای پانزدهمین جشنواره کتاب رشد شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، در پانزدهمین جشنواره کتاب رشد، ضمن معرفی کتاب ایرانشناسی از مولفان آن رضامراد صحرایی، مریم سلطانی، فائزه مرصوص، منیره شهباز و زهره شیرین بخش تقدیر شد.

کتاب ایرانشناسی بنیاد سعدی برای فارسی‌آموزان سطح میانی و فوق میانی و با هدف تقویت زبان فارسی و آشنایی با ایران طراحی شده‌است.

اهداف اصلی این جشنواره معرفی کتاب‌های الگو برای ناشران، تقدیر از مؤلفان و ناشران کتاب‌های خوب و ترویج خواندن به شکل غیر مستقیم بوده که از میان ۱۲۷ کتاب که به مرحله نهایی داوری جشنواره راه یافتند ۱۰ اثر برگزیده و ۳۱ اثر تقدیرشد.  در این مرحله بیش از 30 گروه داوری، آثار را بررسی کردند.

بنا بر اعلام این خبر، برگزیدگان پانزدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد در مراسم اختتامیه ای با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محی‌الدین بهرام محمدیان، رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، محمد ناصری، دبیر جشنواره و فریبا کیا، قائم مقام دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی و جمعی از مؤلفان و ناشران برگزیده معرفی شدند 

پایان خبر

 

شنبه 23 دى 1396  15:5

 اخبار مرتبط
يکشنبه 31 مرداد 1395  |  کتاب ایران‌شناسی برای فارسی آموزان خارجی منتشر شد
آخرين تاريخ بازديد : جمعه 29 تير 1397  10:16:39
تعداد بازديد از اين خبر : 1205
کدخبر : 1499

کليد واژه هاي مرتبط : کتاب ایرانشناسی  ;