|
نوع خبر 
 
 کتاب « راهبردهای آموزش زبان دوم » روانه بازار شد
کتاب «راهبردهای آموزش زبان دوم» که شامل مقالات ترجمه شده توسط سیدعباس ناجی حسین دوست است برای علاقه مندان، دانشجویان و مدرسان زبان دوم از جمله آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان منتشر شد.
سه شنبه 21 آذر 1396  15:42
 سخنرانی تامل برانگیز مرادی کرمانی در اولین کنفرانس آموزش زبان فارسی در دانشگاه کمبریج
اولین کنفرانس آموزش زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه کمبریج برگزار شد و طی آن به پاس پنجاه سال تلاش مستمر در داستان نویسی و نقش ممتاز در توسعه ی زبان و ادبیات فارسی تقدیر نامه ویژه این کنفرانس به استاد هوشنگ مرادی کرمانی تقدیم شد. مرادی کرمانی در این مراسم سخنرانی تامل برانگیزی را برای حاضران قرائت کرد.
شنبه 18 آذر 1396  15:44
 برگزاری دومین نشست فارسی زبانان سوریه
دومین نشست فارسی زبانان مقیم سوریه در مرکز مطالعات ایران شناسی رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی کشورمان در دمشق برگزار شد.
سه شنبه 14 آذر 1396  14:55
توسط رایزنی فرهنگی انجام شد؛
 بزرگداشت سی امین سال تاسیس دبستان حافظ در آلمان
رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی کشورمان در آلمان، با حضور در مراسم بزرگداشت سی امین سال ایجاد دبستان حافظ در شهر گوتینگن ایالت نیدر زاکسن، از نزدیک در جریان فعالیت های این مدرسه در آموزش زبان فارسی به کودکان ایرانیان مهاجر قرار گفت.
يکشنبه 12 آذر 1396  15:58
 تقدیر سفیر ایران از مرادی کرمانی در نخستین کنفرانس آموزش زبان فارسی دانشگاه کمبریج
حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن، روز جمعه در نخستین کنفرانس آموزش زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه کمبریج از «هوشنگ مرادی کرمانی» نویسنده کشورمان به‌پاس زحماتش در توسعه ادبیات فارسی تقدیر کرد.
شنبه 11 آذر 1396  10:54
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 425  خبر