|
نوع خبر 
 
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی خبر داد:
 دوره دانش افزایی زبان فارسی امسال متفاوت از گذشته برگزار می شود
معاون آموزش و پژوهش بنیاد سعدی گفت: هشتاد و چهارمین دوره دانش افزایی زبان فارسی با تفاوت ­هایی نسبت به دوره­ های قبل برگزار خواهد شد و شعار این دوره «کیفیت بهتر، محتوای غنی­تر، آموزش موثرتر» است.
شنبه 3 تير 1396  18:21
سفیر کشورمان در دانشگاه بلگراد:
 کرسی مستقل زبان فارسی تاسیس می شود
حسین ملاعبداللهی، سفیر کشورمان در صربستان، با حضور در جلسه آزمون پایان ترم زبان فارسی در دانشگاه بلگراد، گفت: در آستانه تاسیس کرسی مستقل زبان فارسی هستیم.
سه شنبه 30 خرداد 1396  12:47
رییس بنیاد سعدی:
 دوره های دانش افزایی زبان فارسی اهمیت بسیار در وجهه بین المللی ایران دارد
رئیس بنیاد سعدی با بیان اینکه برگزاری دوره های دانش افزایی زبان فارسی از لحاظ وجهه بین‌المللی ایران بسیار اهمیت دارد، گفت: نحوه برگزاری این دوره ها، تصور فارسی‌آموزان درباره کشور ایران را شکل می دهد و اگر خوب برگزار شود، این افراد ذهنیت خوبی در مورد تمام ایران خواهند داشت و به مردم کشورشان نیز دیدگاه مثبت خود را منتقل می کنند.
دوشنبه 29 خرداد 1396  16:27
 پخش برنامه «فارسی صحبت کنیم» از تلویزیون ونزوئلا
برنامه «فارسی صحبت کنیم» به همت نمایندگی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نماینده بنیاد سعدی از شبکه تلویزیونی ونزوئلا، پخش می‌شود.
شنبه 27 خرداد 1396  15:18
قائم مقام نمایشگاه کتاب فرانکفورت
 گسترش زبان هر کشور در تعاملات جهانی آن نقش حیاتی دارد
قائم مقام نمایشگاه کتاب فرانکفورت گفت: ترویج و گسترش زبان هر ملت، در تعامل و ارتباط میان کشورها نقشی حیاتی دارد و راه‌های متفاوتی برای ارتباط با ملت‌ها از طریق زبان وجود دارد، یکی از آنها یادگیری آن زبان است که البته فرآیندی زمان بر است و راه دیگر ترجمه است.
سه شنبه 23 خرداد 1396  14:18
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 330  خبر