|
نوع خبر 
 
گفت و گو با نماینده جدید فرهنگی حیدرآباد هند؛
 تقویت کرسی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه ها از مهم ترین برنامه های ما خواهد بود
محسن آشوری، وابسته فرهنگی منتصب جمهوری اسلامی ایران در حیدر آباد هند، با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در حوزه های مختلف فرهنگی، به زودی به این کشور اعزام خواهد شد. در بین گستره برنامه های فرهنگی پیش رو، یکی از وظایف ایشان آموزش و گسترش زبان فارسی در این منطقه است که با توجه به پیشینه و نقش زبان فارسی در فرهنگ و ادبیات هند، فعالیت برای احیای جایگاه زبان فارسی در این منطقه، از درجه اهمیت بسزایی برخوردار است. در این خصوص با ایشان گفت و گویی داشته ایم که در ادامه می خوانید:
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397  14:15
به همت رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی ایران؛
 دوره دانش‌افزایی زبان فارسی در قرقیزستان برگزار شد
دوره دانش‌افزایی زبان فارسی ویژه استادان مدارس و دانشگاه‌ها و نیز دانشجویان، به همت رایزنی فرهنگی و نماینده بنیاد سعدی ایران در بیشکک قرقیزستان، برگزار شد.
دوشنبه 31 ارديبهشت 1397  12:40
 امضای تفاهم نامه بنیاد سعدی با یک موسسه آموزشی در سوئیس
تفاهم نامۀ همکاری آموزشی بنیاد سعدی با مؤسسۀ پروانه (Association Papillon) در کشور سوئیس در راستای گسترش زبان فارسی امضا شد
يکشنبه 30 ارديبهشت 1397  15:9
 گواهینامه دوره آموزشی زبان فارسی به زبان آموزان ترکمنی اعطا شد
18 تن از فارسی آموزان ترکمن که دوره های آموزش زبان فارسی را تا سطح عالی 2 با موفقیت پشت سر گذاشتند؛ گواهینامه آموزشی خود را از رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و نمایندگی بنیاد سعدی در عشق آباد دریافت کردند.
شنبه 29 ارديبهشت 1397  14:47
 سیزدهمین نشست دوستداران زبان فارسی در دمشق
سیزدهمین نشست دوستداران زبان فارسی با حضور رایزن و وابسته فرهنگی و جمع دوستداران زبان فارسی در رایزنی فرهنگی برگزار شد .
شنبه 29 ارديبهشت 1397  13:21
1 2 3 4 5 6
 نتایج 1 - 5 از تعداد 1460  خبر