|
نوع خبر 
 
 
آموزش زبان فارسی در دانشگاه دهلی‌نو
دوره آموزش زبان و ادبیات فارسی به همت مرکز تحقیقات رایزنی فرهنگی ایران در دانشگاه دهلی‌نو به پایان رسید.
آموزش زبان فارسی در دانشگاه دهلی‌نو
 
به گزارش روابط عمومی بنیاد سعدی، دوره آموزش زبان فارسی در دانشگاه دهلی‌نو به همت مرکز تحقیقات رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران، سوم مهرماه با شرکت دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد سال اول و دوم و برخی از دانشجویان مقطع پیش دکتری در دانشگاه دهلی‌نو آغاز شده است و اول اسفندماه، با برگزاری امتحان به پایان رسید.
 
این دوره به درخواست دانشجویان مقطع کارشناسی‌ارشد، پیش دکتری و دکتری تاریخ دانشگاه دهلی‌نو برگزار شد و تعداد 40 تن از دانشجویان مقاطع کارشناسی‌ارشد به بالا برای شرکت در این دوره ثبت‌نام کردند.
 
این کلا‌س‌ها هفته‌ای 2 جلسه یک ساعت و نیم توسط خانم کبری معصومی، مدرس ایرانی (دانشجوی دکتری زبان فارسی) تدریس می‌شود. تاکنون 12 جلسه از این کلاس‌ها برگزار شده است و به مدت یک سال تحصیلی ادامه خواهد یافت.
 
در پایان این دوره، دانشجویان با شرکت در آزمون و در صورت قبولی، گواهی زبان فارسی دریافت خواهند کرد.
 
در این دوره آموزشی، کتاب‌های یک و دو آموزش زبان فارسی از صفارمقدم تدریس می‌شود. در این کلاس‌ها مهارت‌های گفتاری، نوشتاری و خواندن تقویت می‌شود.
 
آشنایی با فرهنگ و ادبیات ایران از طریق نمایش فیلم‌های مطرح ایرانی در سطح بین‌المللی و ارائه مطالب دیگری از تاریخ مشترک ایران و هند از دیگر فعالیت‌های انجام شده در این دوره آموزشی است.
 
انتهای پیام/
شنبه 7 اسفند 1395  9:7

آخرين تاريخ بازديد : سه شنبه 27 شهريور 1397  5:11:20
تعداد بازديد از اين خبر : 6560
کدخبر : 1015

کليد واژه هاي مرتبط : هند دهلی نو بنیاد سعدی آموزش فارسی بنیاد سعدی  ;